top of page

Dijital Lojistik Platformu Flexport 2.0 Piyasaya Sunuldu

Güncelleme tarihi: 9 Ara 2020

Flexport lojistik platformunun yeniden başlatılması, tüm çalışanlar arasında daha iyi işbirliği (ortaklık) herşey’den önce tedarik zincirinde daha fazla şeffaflık (berraklık) temin ediyor.

Ryan Peterson, 2013 yılında %100 teknoloji tabanlı dijital yük iletimi için türünün ilk iş modeli olan Flexport platformunu kurdu. Şimdi Cloud-based (bulut-tabanlı) SaaS Solution, bir dizi iyileştirme içeren Flexport 2.0 olarak yeniden başlatılıyor. Şirket öncelikle tedarik zinciri için uçtan uca şeffaflık üzerinde çalıştığını belirtti.

“Yeni filtre işlevleri iş akışını iyileştirmeye yardımcı olmalıdır. Ayrıca, gönderimleri %30 ile 40 daha hızlı izlemek, bilgileri daha kolay bulmak ve görevleri daha iyi önceliklendirmek de mümkün olmalıdır.”

Flexport’a göre, tedarikçilerle daha iyi işbirliği, tedarik zincirlerinin mevcut durumunun artık her zaman görülebileceği ve tedarikçilerin nakliye belgelerini geleneksel yoldan %60 daha hızlı oluşturabileceği anlamına geliyor. Yeni ve geliştirilmiş platformda, zaman açısından kritik gönderilere öncelik verilebilir. Bu yöneticilerin, ortakların ve Flexport ekibinin gönderileri daha iyi izlenerek monitör ekran nakliyelerini sağlayacaktır.

107 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page